OBAVIJEST O SMRTI

Obavještavamo sve naše članove da je u srijedu 25. srpnja 2018. godine u 88-oj godini života, nakon kraće bolesti preminuo naš počasni član Karlo pok. Ivana Rotim.

Karlo Rotim rođen je 7. travnja 1931. u Gornjem Gracu kod Širokog Brijega, od oca Ivana i majke Marte rođ. Čuljak.

Učiteljsku školu završio je 1954 u Mostaru, VŠP na odjelu hrvatskog jezika i povijesti 1962. u Mostaru te Filozofski fakultet na odjelu pedagogije i psihologije 1976. u Sarajevu. Karlo Rotim autor je 11 knjiga, u više pedagoških časopisa i listova objavio je preko 50 stručnih i znanstvenih radova. Za promicanje odgojno-izobrazbene djelatnosti u praksi i teoriji dobio je više nagrada i priznanja. Jedan je od utemeljitelja i počasni član udruge "Rotim"

Ispraćaj Karla Rotima bit će u četvrtak 26. srpnja 2018. godine u 18 sati na Novom Groblju u Gornjem Gracu.

Počivao u miru Božjem!