U petak 15. prosinca 2017. godine nakon kraće bolesti u 59-oj godini preminula je Gordana Jelić rođena Rotim. Posmrtna povorka kreće u subotu 16.12.2017. godine u 14 sati ispred gradske mrtvačnice u Širokom Brijegu. Obitelj će primati sućut u mrtvačnici od 13 sati. Pokop će se obaviti na rimokatoličkom groblju Trn na Trnu u Širokom Brijegu. Gordana je kćerka profesora Karla Rotima i majke Mare rođ. Ćuže i rođena je u Gornjem Gracu. Osnovnu i srednju školu završava u Širokom Brijegu, a studij na Filozofskom fakultetu, smjer Pedagogija i psihologija u Sarajevu. Radila je na mjestu pedagoga i profesora psihologije u Gimnaziji "Fra Dominik Mandić" u Širokom Brijegu. U zvanje mentora promovirana je 2008. godine. U braku s Ivom Jelićem ima troje djece. Živjela je i radila u Širokom Brijegu.

Pokoj vječni daruj joj Gospodine!

www.foto55.com